Bezpieczna Strefa Kibica

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na 48. Rajd Świdnicki–KRAUSE – pierwsze rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i Motul Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Nasz rajd jest ogromną atrakcją dla kibiców i miłośników sportów samochodowych, którzy co roku licznie przybywają aby dopingować najlepszych zawodników rywalizujących na wymagających i malowniczych trasach Gór Sowich.

Niezależnie od trasy przejazdu  samochodów rajdowych  w sobotę (odcinek testowy oraz odcinek specjalny nr 2 ) i w niedzielę (odcinek specjalny nr 6/9 z przejazdem ulicą Kościuszki i Różaną) – dojście z centrum Walimia do Bezpiecznej Strefy Kibica będzie  w obu dniach takie same. Polecamy zapoznać się ze szczegółami, klikając w poniższe linki:

 

Wejście do Bezpiecznej Strefę Kibica jest możliwe po wykupieniu Karnetu Ubezpieczeniowego. Każdy posiadacz karnetu jest objęty ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków NNW.

Ubezpieczenie obowiązuje:

 • 18 kwietnia 2020r (sobota) w godz. 9:00 do 14:00 i od 16:00 do 19:00
 • 19 kwietnia 2020r (niedziela) w godz. 9:00 do 16:00

W razie wypadku właściciel karnetu zobowiązany jest zgłosić zdarzenia sędziemu organizatora, oznaczonego pomarańczową kamizelką, który sporządzi odpowiedni protokół.


Nabycie karnetu ubezpieczeniowego przed rajdem
Obowiązuje jeden karnet ubezpieczeniowy, upoważniający do wejścia w  Bezpieczną Strefę Kibica w dniach 18 i 19 kwietnia 2020r.

Cena Karnetu – 30 zł

Karnet dostępny będzie w przedsprzedaży. Kupując go w takiej formie  dodatkowo otrzymasz:

 • Smycz
 • Plakat
 • Mapę Rajdu
 • Naklejkę pamiątkową”Kocham Rajdy”
 • Informator 47. Rajdu Świdnickiego – KRAUSE (do wyczerpania nakładu/

 
Karnety można zamawiać tylko i wyłącznie drogą mailową na adres bsk@rajdkrause.pl od dnia 14 kwietnia 2020 r. W mailu prosimy podać imię i nazwisko odbierającego, jego numer telefonu (do ew. kontaktu) oraz ilość zamawianych karnetów. Odbiór wcześniej mailowo zamówionych karnetów i opłata za nie będzie możliwy w Biurze Obsługi Kibica od dnia 15 kwietnia. Biuro znajdować się będzie w budynku Biura Rajdu, lodowisko OSiR, ul, Śląska 25 w Świdnicy.

Karnety można odbierać i kupować tylko  i wyłącznie w biurze BOK.

Ze względu na ograniczoną ilość wydawnictw organizator będzie realizował odbiór według kolejności wypławiających  zamówień.


Sprzedaż będzie również prowadzona przy wejściach do Bezpiecznej Strefy Kibica w dniach 18 i 19 kwietnia (sobota  i niedziela) w  wyznaczonych przez organizatora miejscach bez dodatkowych wydawnictw i gadżetów.

Biuro znajdować się będzie w budynku Biura Rajdu, lodowisko OSiR, ul, Śląska 25 w Świdnicy.

Biuro Obsługi Kibica otwarte będzie:

 • czwartek, 16.04. , od 9:00 do 20:00
 • piątek, 17.04. , od 9:00 do 20:00
 • sobota, 18.04. , od 8:00 do 20:00
 • niedziela, 19.04. , od 8:00 do 12:00