FRW

Jedną z najciekawszych imprez w kalendarzu motorsportowym jest organizowany w Świdnicy od blisko 50 lat Rajd Świdnicki – KRAUSE, dawniej znany jako rajd Elmot. Do dyspozycji zawodników, kibiców i sympatyków sportów motorowych jest kilkaset kilometrów trasy, trudnych technicznie odcinków specjalnych i dojazdów w malowniczych Górach Sowich. W tym roku po raz pierwszy Fundusz Regionu Wałbrzyskiego został Sponsorem Głównym tego rajdowego wydarzenia. Nazwą wałbrzyskiej fundacji został także nazwany odcinek specjalny trasy rajdu, rozgrywany w ścisłym centrum Świdnicy. To dowód na to, że nasza fundacja realizując swoje cele statutowe, nie boi się podejmowania trudnych wyzwań.

Od 29 lat FRW buduje silną gospodarczo Polskę, rozwijając mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz Podmioty Ekonomii Społecznej. Pomaga realizować przy tym cenne inicjatywy społeczne. Wspiera lokalne społeczności, stowarzyszenia, kluby sportowe i organizacje pożytku publicznego. Pomaga realizować pasje i rozwijać skrzydła przedstawicielom wielu dyscyplin sportowych, organizatorom akcji charytatywnych i kampanii służących wspólnemu dobru.

Niezmiernie cieszy mnie możliwość ponownego wsparcia wydarzenia, które na stałe wpisało się w mapę imprez rajdowych w Polsce, ponieważ w żyłach Funduszu Regionu Wałbrzyskiego nie od dziś płynie „benzyna”.

Robert Jagła
Prezes Zarządu
Funduszu Regionu Wałbrzyskiego